Ogrodzenia Solec Kujawski

Ogrodzenia Solec Kujawski, Chrośna, Kabat, Makowiskabloczki betonowe Joniec, przęsła panelowe i kratowe, bramy, furtki, ogrodzenia betonowe, łupane a także murowane. Nasze ogrodzenia betonowe Solec Kujawski to nowoczesny design, duża wytrzymałość, gwarancja na wykonanie oraz materiały i oczywiście solidne a także terminowe wykonanie prac oraz przystępna cena. Jesteśmy na regionalnym rynku od ponad 20 lat i przez ten czas postawiliśmy setki ogrodzeń firm, obiektów użyteczności publicznej (place zabaw, stadiony, urzędy) i przede wszystkim prywatnych posesji w Bydgoszczy i gminach ościennych jak Solec Kujawski. Nasze produkty to idealne rozwiązanie na ogrodzenia każdej posesji. Skontaktuj się i umów na darmowe pomiary oraz wycenę ogrodzenia na terenie miejscowości Solec Kujawski i przyległych.

Nowoczesne ogrodzenia Solec Kujawski, Chrośna

Szukasz inspiracji na wyjątkowe, nowoczesne a może monumentalne ogrodzenie Twojej posesji w Solcu Kujawskim, Chrośnej, Kabacie? Dobrze trafiłeś! Nasze ogrodzenia betonowe marki Joniec to idealne rozwiązanie dla Twojego domu czy firmy. Wykonujemy ogrodzenia betonowe, murowane, panelowe, siatkowe a także montujemy bramy i furtki spójne ze stylistyką ogrodzenia.

Ogrodzenia Solec Kujawski - bloczki betonowe Joniec

Bramy, furtki, ogrodzenia, domofony, automatyka do bram Solec Kujawski

Nasza oferta to bramy wjazdowe, które będą idealnym dopełnieniem naszych segmentów ogrodzeniowych. Ogrodzenia a także furtki i bramy wjazdowe montowane i serwisowane przez nas pełnią nie tylko funkcję użytkową ale też są elementem przestrzeni, który nadaje posesji wyjątkowego wyglądu. Oferujemy szerokie spektrum modeli, kolorów i zdobień bram posesyjnych renomowanych producentów jak Wiśniowski, MaxGates, Joniec, Alfen. Sami również jesteśmy producentem doskonałej jakości przęseł, furtek a także bram posesyjnych.

Bramy posesyjne Solec Kujawski - jaką wybrać?

Wybór bramy posesyjnej nie zależy jednak tylko i wyłącznie od wyglądu otoczenia i naszych upodobań. Kluczowym warunkiem często okazują się możliwości naszej działki. Możliwości przestrzenne podjazdu (jego długość, wysokość), szerokość wjazdowa, długość ogrodzenia po bokach wjazdu a także odległość od furtki. W niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem będzie brama przesuwna, w innych brama wjazdowa skrzydłowa.

Ogrodzenia z bloczków betonowych Solec Kujawski

Nowoczesne, betonowe ogrodzenia łupane Joniec to produkt dla klientów z Solca Kujawskiego czy Chrośnej poszukujących atrakcyjnych form współgrających z nowoczesną architekturą domów i obiektów przemysłowych. Ogrodzenia z bloczków betonowych są solidne, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Można je malować lub pokrywać tynkiem, aby nadać im dowolny kolor i wygląd. Bloczki betonowe mogą być gładkie lub łupane, co nadaje im naturalny charakter. Ogrodzenia z bloczków betonowych Solec Kujawski wymagają jednak wykonania fundamentu i są dość ciężkie a także drogie.

Ogrodzenia Joniec Solec Kujawski
Kute ogrodzenia Solec Kujawski

Ogrodzenia kute, panelowe, kratowe - ogrodzenia murowane z wypełnieniem metalowym

Ogrodzenia panelowe Solec Kujawski składają się ze stalowych przęseł, które mocuje się do słupków betonowych lub metalowych. Są lekkie, tanie i łatwe w montażu. Ogrodzenia panelowe mogą być ażurowe lub szczelne, w zależności od grubości i ułożenia drutów. Mogą mieć też różne kształty i kolory. Ogrodzenia panelowe są jednak podatne na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Ogrodzenia z paneli kratowych Solec Kujawski, Chrośna, Kabat, Przyłubie, Makowiska, Wypaleniska, Otorowo

Ogrodzenia kratowe stawiane dla mieszkańców miasta i gminy Solec Kujawski to rodzaj ogrodzeń ażurowych, które składają się z metalowych prętów lub rur ułożonych w kratę lub siatkę. Są lekkie, tanie i łatwe w montażu. Ogrodzenia z paneli kratowych lub siatek zapewniają dobrą wentylację i widoczność. Mogą mieć też różne wzory i kolory. Ogrodzenia kratowe są jednak mniej trwałe i mniej odporne na warunki atmosferyczne niż ogrodzenia panelowe czy murowane.

Ogrodzenia z paneli kratowych Solec Kujawski
Zalety bloczków betonowych Joniec - ogrodzenia Chrośna Solec Kujawski

Ogrodzenia Joniec Solec Kujawski zalety bloczków

Ogrodzenia z bloczków betonowych Joniec to markowe produkty firmy, która jest czołowym polskim producentem ogrodzeń betonowych i elementów małej architektury ogrodowej. Nowoczesne ogrodzenia z bloczków betonowych Joniec Solec Kujawski mają wiele zalet, takich jak:

 • wysoka jakość i trwałość materiałów
 • różnorodność kształtów, kolorów i wykończeń powierzchni
 • łatwość montażu i konserwacji
 • estetyczny i naturalny wygląd
 • dopasowanie do różnych stylów domów i otoczenia
 • możliwość łączenia z innymi elementami, takimi jak podmurówki, bramy, furtki, lampy, skrzynki na listy itp.

Ogrodzenia Łupane, Drapane, Gładkie

Markowe ogrodzenia z bloczków betonowych Joniec Solec Kujawski są dostępne w kilku kolekcjach, które charakteryzują się różnymi wykończeniami powierzchni:

 • ogrodzenia łupane – bloczki o łupanej strukturze, imitującej naturalny kamień
 • bloczkowe ogrodzenia gładkie – o  jednolitej powierzchni
 • ogrodzenia śrutowane – bloczki o śrutowanej powierzchni, tworzącej efekt drobnych ziaren
 • ogrodzenia drapane – bloczki o drapanej powierzchni, tworzącej efekt pionowych rowków
Ogrodzenia łupane Solec Kujawski

Panelowe, betonowe, łupane ogrodzenia Solec Kujawski

Nowoczesne ogrodzenia frontowe Chrośna

Ogrodzenia łupane Joniec to ogrodzenia systemowe. Na elementy system składają się bloczki o różnych kształtach, wymiarach a także kolorach.

Ogrodzenia Joniec gmina Solec

Nieograniczone możliwości aranżacji ogrodzeń z bloczków marki Joniec pozwalają na budowę niepowtarzalnych konstrukcji wyróżniających Twoją posesję.

Ogrodzenia o dużej odporności Solec Kuj.

Ogrodzenia tego typu są odporne na zmienne warunki atmosferyczne a także uszkodzenia mechaniczne. Zachowują atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Bramy wjazdowe, furtki, napędy Solec Kujawski

Wyposażamy ogrodzenia w nowoczesne napędy, wideodomofony oraz systemy kontroli dostępu. Bramy a także furtki z niezawodną automatyką takich marek jak np. BFT

Bramy wjazdowe Bydgoszcz. Kompleksowe ogrodzenia Inowrocław

Kompleksowe ogrodzenia Solec Kabat Chrośna Otorowo

W naszej ofercie mieszkańcy Solca Kuj. i okolic znajdą nie tylko ogrodzenia betonowe, palisadowe, panelowe. To ponadto furtki, bramy wjazdowe a także automatyka niezbędna do komfortowego i co najważniejsze bezawaryjnego funkcjonowania systemu wygrodzenia posesji.

Dodatkowo instalujemy bramy garażowe i bramy przemysłowe, które współgrają wizualnie zarówno z elewacją budynku jak i ogrodzeniem. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie ogrodzeń stawia nas na czele wykonawców w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim a także wielkopolskim.

Bramy i ogrodzenia Solec Kujawski

Kliknij wybrany banner i zobacz nasza pełną ofertę ogrodzeń a także bram wjazdowych i garażowych.

Bramy wjazdowe

Ogrodzenia

Bramy garażowe

Bramy Przemysłowe

Wysoka jakość. Niska cena. Profesjonalny montaż.

Przykładowe realizacje bramy i ogrodzenia

Przykładowe realizacje firmy Wimar. Ogrodzenia a także bramy, panele i automatyka renomowanych producentów, montowane zgodnie ze sztuką budowlaną. Jako autoryzowany przedstawiciel regionalny firm Wiśniowski, MaxGates, Joniec, Alfen, BFT dajemy kilkuletnią gwarancję na wykonanie oraz materiały. 

Bramy, napędy i ogrodzenia gmina Solec Kuj.

Budowę ogrodzeń od wymiarowania poprzez wycenę, fundamenty, prace murarskie a także instalatorskie, aż po montaż automatyki realizujemy w miejscowościach:

 • Solec Kujawski
 • Chrośna
 • Kabat
 • Przyłubie
 • Rudy
 • Wypaleniska
 • Makowiska
 • Otorowo
 • Jezierce
 • Chojnaty
Mapa gmina Solec Kujawski - realizacje Wimar Bramy i Ogrodzenia Solec Kujawski