Bramy Bydgoszcz

Bramy Bydgoszcz Wimar witamy na naszej stronie. Jeżeli szukasz bramy garażowej, posesyjnej, przemysłowej to dobrze trafiłeś. W tej branży działamy od ponad 30 lat. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Nie ukrywamy, że głównym źródłem pozyskiwania nowych zleceń są polecenia naszych dotychczasowych klientów.

Jesteśmy oficjalnym oraz autoryzowanym przedstawicielem firmy Wiśniowski, Joniec, Alfen i MaxGates w Bydgoszczy.

Bramy Wimar - Bydgoszcz Nakło, Koronowo, Solec Kujawski, Łochowo

Nasza oferta to kompleksowa budowa ogrodzeń z cegieł, bloczków betonowych, paneli, siatek oraz montaż furtek i bram posesyjnych lub inaczej wjazdowych. Współpracując z wiodącymi na rynku producentami bram oferujemy szeroką ofertę bram ogrodzeniowych a także bram garażowych i przemysłowych. W naszej ofercie dobiorą Państwo również drzwi wejściowe do domu jak i do firmy. Zarówno bramy wjazdowe, furtki, czy bramy garażowe  a także bramy przemysłowe naszego montażu cieszą się  zadowoleniem mieszkańców Bydgoszczy i wielu ościennych miejscowości jak Łochowo, Prądki, Wilcze, Niemcz, Osielsko, Brzoza, Nakło, Inowrocław, Koronowo czy Sępólno Krajeńskie.

Bramy Posesyjne Wjazdowe

Bramy Bydgoszcz - posesyjne wjazdowe ogrodzeniowe

Bramy ogrodzeniowe Bydgoszcz

Bramy wjazdowe (ogrodzeniowe, posesyjne dla domów i firm) wykonujemy w wersjach dwuskrzydłowych lub rozsuwane na szynie prowadzącej

Bramy i Furtki - design

Bramy i furtki wykonywane są w takich samych wzorach jak przęsła. Bramy garażowe, drzwi i bramy przemysłowe również dopasowujemy do charakteru posesji i budynku.

Bramy metalowe Bydgoszcz

Wszystkie metalowe części ogrodzenia – bramy, furtki i przęsła zabezpieczane są farbami podkładowymi oraz lakierowane lakierami nawierzchniowymi o wieloletniej trwałości. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia bramy ocynkowanej.

Bramy z napędem Bydgoszcz

Instalowane przez nas bramy wyposażamy w profesjonalną automatykę do bram dobraną do natężenia ruchu, charakteru bramy i wymagań klienta. Automatyczne sterowanie, integracja z aplikacjami i systemami inteligentnej obsługi domu to według nas niezbędny standard

Bramy dla domu i firmy Bydgoszcz

Nasza oferta to bramy zarówno do domów jak i firm. Dobrane odpowiednio materiały, prowadnice i automatyka gwarantują płynną i bezawaryjną pracę przez długie lata i setki tysięcy cykli otwórz/zamknij, nawet przy bardzo intensywnym ruchu pojazdów.

Bramy odporne na warunki atmosferyczne

Odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne elementów metalowych to gwarancja długowieczności każdej bramy. Dodatkowo odpowiednio wykonane, z dobrej jakości materiałów izolacyjnych bramy garażowe i przemysłowe minimalizują straty ciepła.

Trudna decyzja?
Doskonale znamy dostępne na rynku produkty i rozwiązania.
Pomożemy Ci dokonać wyboru!

Bramy Wiśniowski Bydgoszcz, Łochowo, Strzelce Dolne, Jarużyn, Czarnowo, Solec Kujawski, Ciele, Sicienko, Koronowo, Żnin, Szubin, Nakło

Bramy Wiśniowski

Wiśniowski to ponad 25 lat historii w branży budowlanej. Centrum technologiczno-produkcyjne firmy dba o jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość Ogrodzeń i Bram Wiśniowski

Potwierdzeniem jakości produktów sygnowanych marką Wiśniowski są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

Oferta Bram Wiśniowski Bydgoszcz

W ofercie Wimar Bydgoszcz znajdują się produkowane przez firmę Wiśniowski bramy garażowe, a także bramy wjazdowe (posesyjne) i ogrodzenia. Pełną ofertę producenta dostępną za pośrednictwem naszej firmy znajdą Państwo w poniższych katalogach

Bramy MaxGates Bydgoszcz, Prądki, Przyłęki, Brzoza, Kobylarnia, Obrowo, Łabiszyn, Barcin, Inowrocław, Złotniki Kujawskie

Bramy i ogrodzenia MaxGates

MaxGates to zdobywca złotego medalu na XXXVI Opolskich Targach Budownictwa „Mój Dom” – nagrody przyznawanej za efektowne i nowoczesne ogrodzenia metalowe.

Dlaczego warto wybrać barmy i ogrodzenia MaxGates?

Producent stawia na profesjonalizm. Bramy i przęsła ogrodzeniowe panelowe jak i kute oznaczają się mocną konstrukcją a to za sprawą stosowania najlepszych materiałów a także sprawdzonych technik produkcyjnych. Produkty MaxGates wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne a także działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Oferta MaxGates Bydgoszcz

W ofercie Wimar Bydgoszcz znajdują się produkowane przez firmę MaxGates przęsła a także bramy ogrodzeniowe. Pełną ofertę producenta dostępną za pośrednictwem naszej firmy znajdą Państwo w poniższych katalogach