Ogrodzenia Betonowe Modułowe Panelowe

Ogrodzenia dla każdego budynku to główna działalność firmy Wimar. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór nowoczesnych ogrodzeń, bram i furtek, które nie tylko podkreślają wyjątkowy styl posesji ale także zabezpieczają ją przed dostępem osób niepożądanych.  Nasze ogrodzenia to propozycja zarówno dla właścicieli domów, zarządców osiedli, deweloperów, zarządców obiektów sportowych, właścicieli lokali handlowych, usługowych jak restauracje czy hotele. Nasze funkcjonalne i estetyczne ogrodzenia chronią także obiekty przemysłowe, siedziby firm czy obiekty użyteczności publicznej.

Nowoczesne ogrodzenia Joniec Bydgoszcz

Nasza oferta to sprzedaż elementów do budowy ogrodzenia a także kompleksowa usługa budowy ogrodzeń od fundamentów po montaż furtek, paneli, bram i automatyki sterującej. Pośród szerokiej gamy produktów i usług każdy znajdzie rozwiązania, które świetnie wkomponują się w przestrzeń wokół posesji. Nowoczesne ogrodzenia w naszej ofercie:

Ogrodzenia modułowe Bydgoszcz Toruń Łochowo Nakło

Ogrodzenia modułowe / betonowe

Ogrodzenia łupane imitacja kamienia

Ogrodzenia łupane

Przęsła panelowe, bramy i furtki

Przesła panelowe, bramy, Furtki

Daszki betonowe do murowanych słupków ogrodzeniowych

Daszki betonowe

Panele ogrodzeniowe Bydgoszcz Wimar

Panele ogrodzeniowe

Podmurówki betonowe pod przęsła ogrodzeniowe

Podmurówki betonowe

Skrzynki na listy z domofonami do ogrodzeń

Skrzynki na listy i domofony

betonowe mury oporowe

Mury oporowe

Napędy do bram przesuwnych i skrzydłowych

Napędy do bram

Szlabany

Ogrodzenia modułowe Bydgoszcz

Znajdujące się w naszej ofercie ogrodzenia modułowe Joniec to nieskończoność pomysłów aranżacyjnych i prostota montażu. Wysoka estetyka jaką cechują się ogrodzenia modułowe pozwala dopasować komponenty zarówno do nowoczesnych budynków jak i tych starszych postawionych w tradycyjnym stylu. Bloczki modułowe pozwalają na budowę ogrodzeń w postaci pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję. Możliwe jest także zbudowanie na solidnym fundamencie niskiej podmurówki i słupków z daszkami, pomiędzy którymi wstawić można przęsła metalowe, drewniane a także kompozytowe.

Ogrodzenia Wimar Bydgoszcz

Ogrodzenia modułowe Joniec Roma HORIZON

Roma Horizon firmy Joniec, której jesteśmy przedstawicielem na województwo kujawsko-pomorskie to modułowe bloki ogrodzeniowe, które pasują na ogrodzenia zarówno obiektów użyteczności publicznej a także prywatnych domów i firm.  Bez wątpienia zaletą bloczków ogrodzeniowych Roma Horizon jest łatwość i szybkość montażu. Szeroka paleta barw pozwala dopasować kolor ogrodzenia z elewacjami w tonacjach ciepłych a także zimnych.  Ogrodzenia modułowe Roma można murować zalewając je betonem. Możliwe jest także ich łączenie za pomocą kleju bez zalewania.

Ogrodzenia modułowe realizacje Bydgoszcz, Toruń, Łochowo, Koronowo, Sicienko, Zielonka, Łochowice, Szubin, Złotniki Kujawskie, Nowa Wieś Wielka, Brzoza, Nakło, Osielsko, Wilcze, Niemcz, Sępólno Krajeńskie

W jakich kolorach dostępne są ogrodzenia modułowe Roma Horizon?

Dostępne kolory bloczków modułowych to amber, biały, grafit, marengo, nero, onyx, piryt, platinum. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Ogrodzenia Wimar Bydgoszcz

Ogrodzenie betonowe Bydgoszcz Roma PERFECT

Roma Perfect to bloczki modułowe z efektem postarzenia po zastosowaniu technologii Scratch. Faktura powierzchni sprawia wrażenie jakby przez wieki bloki skalne opierały się niszczycielskim siłą przyrody. Dzięki technologii Scratch na powierzchni ścian bloczków betonowych powstają niepowtarzalne, skośne rysy i dłutowania o różnej głębokości. Krawędzie i narożniki są nieregularne i uwidaczniają  fragmenty kruszywa. Taki wygląd bloczków przez wielu może zostać uznany za ich wadę produkcyjną. Jest to jednak zamierzony efekt dzięki któremu uzyskują surowy i wyjątkowy wygląd.

Ogrodzenia modułowe realizacje Toruń, Świecie, Łochowo, Łochowice, Białe Błota, Prądki, Przyłęki, Dąbrowa Chełmińska, Złotniki Kujawskie, Nowa Wieś Wielka, Brzoza, Czarnowo, Ostromecko, Lisi Ogon, Murowaniec. Pawłówek

W jakich kolorach dostępne są ogrodzenia modułowe Roma Perfect?

Dostępne kolory bloczków modułowych Perfect to Dioryt, Milos, Morion. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Ogrodzenia Wimar Bydgoszcz

Ogrodzenie modułowe Roma CLASSIC

Ogrodzenie betonowe Roma Classic to aktualnie najczęściej budowane ogrodzenia. Prostota i elegancja doskonale współgrają z architektura obecnie budowanych domów i budynków publicznych czy formowych. Kształt modułów betonowych pozwala na stawianie zarówno klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką, wąskimi słupkami i panelami a także bardziej okazałych ogrodzeń z wyższą podmurówką i szerokimi słupkami aż po mury, które całkowicie odgradzają posesję od ulicy. Bez wątpienia zaletą bloczków jest szybki i prosty montaż, który skraca czas budowy ogrodzenia betonowego.

Ogrodzenia modułowe realizacje Dobrcz, Żołędowo, Koronowo, Bydgoszcz, Żnin, Kcynia, Więcbork, Łabiszyn, Ciele, Łochowo, Szubin, Solec Kujawski, Cierpice, Prądocin, Rynarzewo, Lipniki, Murowaniec, Potulice

W jakich kolorach dostępne są ogrodzenia modułowe Roma Classic?

Dostępne kolory ogrodzeń betonowych Roma Classic to Gagat, Onyx, Topaz. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Ogrodzenia łupane Wimar Bydgoszcz

Bloczki łupane cechują się powierzchnią przypominającą naturalne kamienie. Ich struktura jest odporna na uszkodzenia mechaniczne a także na niekorzystne warunki atmosferyczne jak opady, niskie oraz wysokie temperatury, wiatr i przenoszone za jego pomocą drobinki piasku czy kurz. Powyższe czynniki zwiększają żywotność ogrodzenia, które może chronić posesję przez wiele lat. Łupana struktura bloczków powstaje dzięki nowoczesnej technologii mechanicznego łupania, w wyniku którego bloczki uzyskują naturalne wyłamania. Dzięki tej technice każdy element ogrodzenia jest niepowtarzalny. Godnym uwagi jest fakt, że bloczki nie wymagają fugowania dzięki czemu nie tylko wzrasta estetyka ogrodzenia ale także jego trwałość.

Ogrodzenia Wimar Bydgoszcz

Ogrodzenie bloczki łupane Gorc de Luxe GL22 i GL22/8

Bloczki ogrodzeniowe łupane swoim wyglądem przypominają naturalny kamień. Mechanicznie łupane powierzchnie cechują się niepowtarzalnymi i naturalnymi wyłamaniami, które nadają bloczkom szlachetnego wyglądu, który do złudzenia przypomina naturalny piaskowiec. Dzięki charakterystycznym pionowym i poziomy spoinom możliwe jest łączenie elementów bez konieczności fugowania.

Bloczki GL22/8 to dodatkowe elementy o wysokości 8 cm, które zwiększają możliwości aranżacji ogrodzenia. Występują jednak tylko w czterech wersjach kolorystycznych.

Ogrodzenia łupane realizacje Łochowice, Łochowo, Prądki, Zielonka, Murowaniec, Czarnowo, Osielsko, Dąbrowa Chełmińska, Toruń, Świecie, Tuchola, Inowrocław, Pawłówek, Bydgoszcz, Koronowo, Mąkowarsko

W jakich kolorach dostępne są bloczki łupane Joniec GL22 i GL 22/8?

Dostępne kolory bloczków łupanych GL22 to Alaska, Bronzyt, Czarny, Getyt, Onyx, Piaskowy, Piryt, Silver, Vera. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Ogrodzenia Wimar Bydgoszcz

Ogrodzenie łupane GL38 i GL38/8

Bloczki ogrodzeniowe łupane Gorc de Luxe GL38 to większy odpowiednik Bloczków GL22. Podobnie jak niższa wersja bloczki cechuje mechanicznie łupana powierzchnia, dzięki czemu do złudzenia imitują one naturalny kamień. W wersji GL38 dostępne są także cztery wersje kolorystyczne bloków o wysokości 8 cm, co daje dużo więcej opcji aranżacyjnych a ogrodzenie w takim układzie nabiera majestatycznego i dostojnego wyglądu.

Ogrodzenia łupane realizacje Toruń, Świecie, Łochowo, Łochowice, Białe Błota, Prądki, Przyłęki, Dąbrowa Chełmińska, Złotniki Kujawskie, Nowa Wieś Wielka, Brzoza, Czarnowo, Ostromecko, Lisi Ogon, Murowaniec. Pawłówek

W jakich kolorach dostępne są bloczki ogrodzeniowe Gorc de Luxe GL38 a także GL38/8?

Dostępne kolory bloczków łupanych Gorc de Luxe GL38 i GL38/8 to Alaska, Bronzyt, Czarny, Getyt, Onyx, Piaskowy, Piryt, Silver, Vera. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Ogrodzenia Wimar Bydgoszcz

Gorc Top ogrodzenia łupane Scratch

Klasyka i naturalność w jednym. Bloczki łupane posiadają powierzchnię łupaną z 2 stron a dodatkowo  4 ścianki poddane zostały technologii Scratch, która nadaje jej specyficzne dłutowania imitujące opieranie się ogrodzenia niekorzystnym warunkom atmosferycznym przez dekady. Bloczki Top doskonale sprawdza się jako elementy do budowy wysokich murów i ogrodzeń.

Ogrodzenia łupane Gorc Top realizacje Dobrcz, Żołędowo, Koronowo, Bydgoszcz, Żnin, Kcynia, Więcbork, Łabiszyn, Ciele, Łochowo, Szubin, Solec Kujawski, Cierpice, Prądocin, Rynarzewo, Lipniki, Murowaniec, Potulice, Toruń, Sępólno Krajeńskie, Wilcze

W jakich wersjach kolorystycznych dostępne są bloczki łupane Gorc Top?

Dostępne kolory bloczków łupanych ogrodzeniowych Top to Bronzyt, Czarny, Onyx, Piryt, Silver. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Przęsła ogrodzeniowe, furtki, bramy Bydgoszcz

Metalowe przęsła ogrodzeniowe to elementy ogrodzenia, które nie tylko zabezpieczają posesję ale także gwarantują jej atrakcyjny wygląd. Nadają one ogradzanemu budynkowi niepowtarzalnego i nowoczesnego wyglądu. Ich dodatkowym atutem bez wątpienia jest wysoka trwałość a także odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Oczywiście przęsło ogrodzeniowe to tylko jeden z elementów całego ogrodzenia. Do całkowitego zabezpieczenia terenu potrzebna będzie też furtka i brama w tym samym wzorze i kolorystce co przęsła ogrodowe.

Przęsła Wimar Bydgoszcz

Przęsła ogrodzeniowe panelowe

Przęsła ogrodzeniowe, panelowe z metalu to idealne wypełnienie betonowego ogrodzenia o nowoczesnym wyglądzie. Możliwy jest montaż równolegle do powierzchni słupka (tzw. palisada) lub pod kątem (tzw. żaluzja). Wykonane z blachy ocynkowanej (gatunek DX51) panele można zestawiać ze sobą w różnych odległościach, dzięki czemu przęsło metalowe zyskuje mniejszą lub większą przezierność.

Na uwagę zasługuje grubość zabezpieczającej przęsło ogrodowe Joniec powłoki ocynku, która wynosi 275g/m2. Dodatkowo grubość powłoki lakierniczej wynosi 60 μm.

Przęsła ogrodzeniowe Toruń, Bydgoszcz, Łochowo, Wilcze, Czarnowo, Brzoza, Inowrocław, Żnin, Nakło, Potulice, Sicienko, Koronowo, Osowa Góra, Pawłówek, Prądki, Zielonka, Lipniki, Drzewce, Mochle

Standardowe kolory przęseł ogrodowych

Kolory w jakich dostępne są przęsła ogrodzeniowe, metalowe: RAL 7016, RAL 7039, RAL 7042, RAL 9005. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Gotowe przęsła ogrodzeniowe Joniec

 • VERO wykonane z profili 80×20 mm, standardowa przerwa pomiędzy profilami wynosi 60 mm, może ona być jednak regulowana
 • COMO przęsła wykonane z profilu 80×20 mm z doskonałym zabezpieczeniem antykorozyjnym – 5 lat gwarancji!
 • OPTIMA wykonane z profili metalowych 80×20 mm dostępne w czterech wariantach prześwitu pomiędzy profilami
  • Classic – prześwit 80 mm, rozmiar przęsła 104×202 cm
  • Balance – prześwit 60 mm, rozmiar przęsła 106×202 cm
  • Prestige – prześwit 40 mm, rozmiar przęsła 104×202 cm
  • Max – prześwit 20 mm, rozmiar przęsła 108×202 cm
Przęsła gabionowe Wimar Bydgoszcz

Przęsła gabionowe Bydgoszcz

Gabiony to wykonane z blachy ocynkowanej i drutu o średnicy 3 mm przęsła ogrodzeniowe, które można wypełniać w całość lub części kamieniami, szkłem itp. Dzięki wypełnianiu poszczególnych przedziałów przęsła gabionowe zyskują indywidualny charakter, który ponadto wpływa na przezierność ogrodzenia.

Przęsła gabionowe Toruń, Świecie, Łochowo, Łochowice, Białe Błota, Prądki, Przyłęki, Dąbrowa Chełmińska, Złotniki Kujawskie, Nowa Wieś Wielka, Brzoza, Czarnowo, Ostromecko, Lisi Ogon, Murowaniec. Pawłówek

W jakich kolorach dostępne są bloczki ogrodzeniowe Gorc de Luxe GL38 a także GL38/8?

Kolory w jakich dostępne są przęsła ogrodzeniowe, gabionowe: RAL 7016, RAL 7039, RAL 7042, RAL 9005. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Bramy panelowe Bydgoszcz

Bramy panelowe, metalowe

Metalowe bramy panelowe wykonuje się z blachy ocynkowanej DX51. Podobnie jak w przypadku paneli ogrodzeniowych bramy pokrywa się powłoką cynku o grubości 275 g/m2 a także powłoką lakiernicza o grubości 60 μm.

Realizacje Dobrcz, Żołędowo, Koronowo, Bydgoszcz, Żnin, Kcynia, Więcbork, Łabiszyn, Ciele, Łochowo, Szubin, Solec Kujawski, Cierpice, Prądocin, Rynarzewo, Lipniki, Murowaniec, Potulice, Toruń, Sępólno Krajeńskie, Wilcze

bramy panelowe Joniec Bydgoszcz

Kolory powłok lakierniczych przęseł bram ogrodzeniowych

Dostępne kolory RAL 7016, RAL 7039, RAL 7042, RAL 9005. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Wzory bram panelowych Joniec

 • VERO dwuskrzydłowa brama zamontowana na słupach 100×100 mm, wypełniona profilami 80×20 mm
 • VERO przesuwna brama wypełniona profilami 80×20 mm, rama i przeciwwaga wykonana z profili 60×40 mm
 • COMO dwuskrzydłowa brama zamocowana na słupach 100×100 mm, wypełniona przęsłami 80×20 mm
 • COMO przesuwna z profili o wymiarach 80×20 mm, szkielet i przeciwwaga z profili 60×40 mm
Furtki panelowe Bydgoszcz Nakło

Furtki ogrodzeniowe Bydgoszcz

Furtki panelowe Joniec Bydgoszcz to jednoskrzydłowe elementy ogrodzenia wykonane z profili Como lub Vero o wymiarach 80×20 mm. Panelowa furtka zamocowana jest na dwóch zawiasach opartych na podkładkach metalowych a także PCV, które zapewniają im płynność ruchu w każdych warunkach pogodowych.

Standardowa furtka montowana jest na słupach o wymiarach 80×80 mm. Zapewniają one optymalną stabilność konstrukcji. Oczywiście furtka ogrodzeniowa zabezpieczona jest przed korozją powłoką cynkową a także powłoką lakierniczą. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją producenta.

Furtki ogrodzeniowe Bydgoszcz, Toruń, Nakło, Łochowice, Przyłęki, Drzewce, Murowaniec, Nakło, Paterek, Koronowo, Czarnowo, Ostromecko, Wilcze, Osielsko, Niemcz, Jarużyn, Żołędowo, Dobrcz, Borówno

Panelowe furtki do ogrodzeń

W jakich kolorach dostępne są furtki ogrodzeniowe w wersji panelowej?

Kolory w jakich dostępne są furtki panelowe RAL 7016, RAL 7039, RAL 7042, RAL 9005. Z uwagi na różnorodność ustawień grafiki i monitorów w rzeczywistości kolory mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu.

Daszki betonowe na ogrodzenia i mury oporowe

Daszki betonowe służą do wykańczania słupków i murków ogrodzeniowych a także murów oporowych z kamienia czy cegieł. Chronią je przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych jak deszcz, śnieg, mróz a także wiatr. Zapobiegają wnikaniu od góry wody do szczelin w ogrodzeniu, które w wyniku działania mrozu mogłoby zostać uszkodzone.

Jaki daszki betonowe mamy w ofercie?

 • Roma Horizon w kolorach: Amber, Biały, Grafit, Marengo, Nero, Onyx, Piryt, Platinum, w dwóch wersjach: daszek słupkowy i daszek na murek.
 • Roma Classic w kolorach: Gagat, Onyx, Topaz, w dwóch wersjach: daszek słupkowy i daszek na murek.
 • Roma Perfect w kolorach: Dioryt, Milis, Morion; daszek murkowy czterostronnie drapany – Scratch
 • Gorc de Luxe GL22 Alaska, Bronzyt, Czarny, Getyt, Onyx, Piaskowy, Piryt, Silver, Vera. Dostępne są cztery wersje daszków – daszek dwuspadowy gładki; daszek czterospadowy, gładki; daszek płaski czterostronnie łupany a także daszek płaski dwustronnie łupany.
 • Gorc de Luxe GL38 Alaska, Bronzyt, Czarny, Getyt, Onyx, Piaskowy, Piryt, Silver, Vera. Dostepne są cztery wersje daszków – daszek dwuspadowy gładki; daszek czterospadowy, gładki; daszek płaski czterostronnie łupany a także daszek płaski dwustronnie łupany.
 • Gorc Top: Bronzyt, Czarny, Onyx, Piryt, Silver. dostępne wersje to: daszek czterostronnie łupany, scratch, płaski; daszek dwustronnie łupany, scratch, płaski; daszek dwustronnie łupany, scratch, płaski.
 • Daszek RIO płaski jednostronnie łupany w kolorach Onyx a także Piryt.

Betonowe daszki ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe, drutowe

Panele ogrodzeniowe lub inaczej kratowe produkuje się ze zgrzewanego drutu o dużej odporności mechanicznej. Przęsła kratowe w naszej ofercie mogą być zabezpieczone antykorozyjnie w dwojaki sposób. Pierwszą metoda jest cynkowanie ogniowe. Druga metoda to cynkowanie galwaniczne i powlekanie drutu dodatkową warstwą poliestrową. Przy drugiej opcji klient ma do wyboru kolor ogrodzenia z pełnej palety RAL. Montowane przez nas panele ogrodzeniowe firmy Wiśniowski objęte są 10 letnią gwarancją producenta.

Panele ogrodzeniowe to szybka i ekonomiczna forma wygradzania terenu. Stosowane są zarówno do budowy ogrodzeń posesji prywatnych jak i terenów przemysłowych, handlowych a także sportowych. Za ich pomocą bardzo często stawiamy ogrodzenia parków, ogrodów, placów zabaw, placówek oświatowych i opiekuńczych a także budynków użyteczności publicznej.

Przykłady ogrodzeń z paneli kratowych

Ogrodzenia panelowe

Potrzebujesz informacji o cenie, rozmiarze paneli kratowych?
Skontaktuj się z naszym doradcą klienta, który przygotuje dla Ciebie darmową wycenę obejmującą:
panele, słupki, elementy mocujące, podmurówki, furtki, bramy a także automatykę

Łączniki i podmurówki betonowe

Podmurówki prefabrykowane a także łączniki betonowe to gotowe elementy, które pozwalają na szybkie i tanie przygotowanie podstawy pod ogrodzenie panelowe lub siatkowe.

Podmurówka betonowa Bydgoszcz

Czasochłonne kopanie, szalowanie i wylewanie murków ogrodzeniowych to już historia. Podmurówka ogrodzeniowa to nowoczesny prefabrykat betonowy w postaci belek o wysokości 20 cm, 25 cm a także 30 cm. Pasuje on do wszystkich ogrodzeń panelowych i siatkowych. Podmurówki ogrodzeniowe łączy się ze sobą za pomocą łączników betonowych, które dodatkowo służą do montażu słupków.

Łączniki betonowe do budowy ogrodzeń

Łączniki betonowe służą do łączenia ze sobą desek (podmurówek betonowych) pod ogrodzenia siatkowe lub panelowe. Występują dwa rodzaje łączników: proste do budowy prostych odcinków ogrodzenia a także narożne stosowane jak nazwa wskazuje do łączenia podmurówek betonowych w narożnikach. Wysokość łączników jest dopasowana do wysokości belek betonowych.

Podmurówki betonowe pod ogrodzenia kratowe i siatkowe